پرستار امروز

بانک و مرجع مقالات فارسی

سخن اول
ساعت ۱٠:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٦/٩ 

پرستار امروز نام یکی از نشریات داخلی بازآموزی در یکی از بیمارستانهای بزرگ شهر تهران است. هدف از نشر این ماهنامه ارتقاء سطح دانش کارکنان واحدهای مختلف بیمارستان بوده که با مشارکت در ارائه مقالات و مطالعه این ماهنامه به این مهم دست پیدا خواهند کرد. بدیهی است چون این ماهنامه به صورت داخلی بوده و در تعداد محدودی به چاپ می رسد افراد خارج از این مرکز قادر به تهیه و بهره مندی از مطالب آن نیستند. لذا بر آن شدیم تا با راه اندازی این وبلاگ مرجعی برای تبادل اطلاعات بین تمامی افراد جامعه بوده تا دیگران نیز از این اطلاعات بهره مند گردند.
لازم به ذکر است چون مطالبی که در این نشریه به چاپ می رسد از منابع مختلف جمع آوری گردیده و امکان آن را دارد منبعی جهت مقاله ای از قلم افتاده باشد با رائه نام و منبع اصلی به ما تذکر داده تا نام منبع را درج نماییم.
بدیهی است این وبلاگ و این نشریه هیچگونه مسئولیتی در قبال مقالات ارائه شده از طرف دوستان را نداشته و بهره گیری از مطالب این وبلاگ با درج نام پرستار امروز بلامانع می باشد.
ضمن تشکر از تمامی همکاران محترمی که در این نشریه به ارائه مقاله میپردازند و شما دوستان گرامی که این وبلاگ را مورد مطالعه قرار می دهید خواهان آن هستیم که با نظرات و راهنمایی های خود ما را در بهتر ساختن این وبلاگ همراهی نمایید.

                                                                                 با تشکر
                                                                                 مدیر وبلاگ
                                                                                 مهرداد کرمانشاهی

 
کلمات کلیدی: