پرستار امروز

بانک و مرجع مقالات فارسی

با سلام به تمامی دوستانی که از نرم افزار Go sms pro استفاده میکنند و مایل هستند تا از استیکرهایی غیر از اون شکلهای محدودی که نرم افزار در اختیارشون قرار میده استفاده کنند.

در ادامه به طور واضح و کامل نحوه استفاده از این استیکرها (که فعلا فقط از استیکرهای وایبر استفاده شده است) توضیح داده خواهد شد....

 

قبل از انجام هر کاری لطفا ابتدا این توضیح مطالعه شود:

1.ابتدا اينكه براي استفاده از اين استيكرها هر دو طرف بايد آنها را در گوشيهاي خود كپي كنند كه خب چون تازه اين كار صورت گرفته است حجم مخاطبين كم بوده و به مرور زمان همه از اين نوع نحوه استفاده استقبال خواهند كرد. و البته اين به خودي خود بد نيست چون واقعاً مخاطب شما خاص خواهد شد و فقط شما هستيد كه براي يكديگر از اين استيكرها استفاده ميكنيد.

2. اگر مايل بوديد خود شما نيز ميتوانيد شكلكهاي ديگر را را حتي با تصوير خودتان تهيه كنيد و درست مانند همين استيكرها در گوشيهاي خود و مخاطبين خود استفاده كنيد كه كار بسيار خلاقانه بوده و مورد توجه بسياري از دوستان ما واقع شده است.

اكنون نحوه كار:

ابتدا فايلهاي مورد نظر را از لينكهاي زير دانلود نماييد كه جهت سهولت دانلود در سه پارت تهيه شده است كه حدود 26مگابايت خواهد شد. (يكي مربوط به آيكون استيكرها و ديگر خود استيكرها مي باشند كه بايد آنها را از حالت فشرده خارج سازيد تا قابل استفاده باشند)

 

Part 1

Part 2

Part 3

سپس گوشي خود را به كامپيوتر متصل نماييد و مطابق آدرس زير محتويات فايل اول را در شاخه مربوطه كپي كنيد.

 

بعد از آن مطابق شكل زير محتويات فولدر دوم را نيز در مسير مشخص شده كپي نماييد و از از آن خارج شويد.

  

حال به راحتي و بعد از رفتن به برنامه Go sms pro و از قسمت استفاده از استيكرها ميتوانيد مشاهده كنيد كه حدود 1000استيكر جديد از وايبر براي شما تهيه و قابل استفاده شده است. (در نظر داشته باشيد اين كار نيز بايد در گوشي مخاطب مورد نظر هم انجام گيرد).... موفق باشيد